درباره ی گروه تولیدی صنعتی صارم

شرکت صارم يدک با بيش از ربع قرن تجربه در زمينه ساخت و توليد انواع قطعات لاستيکي و لاستيک فلز اتومبيل مفتخر است که گامي مهم در صنعت جلوبندي انواع اتومبيلهاي پژو ، پرايد و پيکان برداشته است.

اين شرکت با توجه به پيشرفت روز افزون تکنولوژي و صنعت ، سعي کرده تا خود را در کنار صنايع خودروسازي همگام و همراه ببيند. در راستاي مشتري مداري هم اين شرکت اصل کنترل کيفي را خيلي سختگيرانه و با استفاده از مواد اوليه آلماني و کائوچو مالزي پيگيري کرده ، که خود گواه بر اين مدعاست. شرکت صارم حدود ۵،۰۰۰،۰۰۰ قطعه در سال توليد مي کند ، که در صنعت جلوبندي قابل تامل مي باشد. در همين راستا دريافت گواهي ISO9001 و مرحله بعدي براي گواهينامه TS، هدفمند کردن اصل مشتري مداري را مورد تائيد قرار مي دهد. شرکت صارم با بکارگيري الزامات کيفي خود را متضمن رعايت کيفي در تمامي محصولات مي داند.

Image

 

تیم مدیریت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی.

 

top